Koloběžky do škol 2022

Dne 10. 6. 2022 od 9 hodin začali soutěžit reprezentanti osmi ostravských škol v kategoriích mladších a starších žáků a žákyň na koloběžkách.

Jak to všechno dopadlo?

Sprint na 500 m

V kategorii mladších žáků zvítězili: Valerie Kačmařová (ZŠ Lhotka) a Jan Dočkal (ZŠ Kosmonautů). Ve starších žácích zvítězili: Adéla Kalandrová a Tomáš Lazar (oba ZŠ Březinova).

Paralelní slalomové štafety

V mladších žácích (společné družstvo) na vítězství dosáhl tým „Žabáci“ ze ZŠ Březinova.

Ve starších žácích zvítězilo družstvo „Tygři“ ze ZŠ Dobratice.

Celkovým vítězem v družstvech se stala ZŠ Lhotka, která si odváží pohár vítězství a šest koloběžek Yedoo pro děti.

Na samotný závěr se uskutečnil všemi zraky bedlivě sledovaný exhibiční závod učitelů. Věkový průměr účastníků sice výrazně zvýšili, ale pochvala za to, že šli do toho 🙂

Děkujeme všem zúčastněným dětem, aktivním učitelům za krásné sportovní výkony, super atmosféru. Zkrátka prima aktivně strávené dopoledne.

Obrovské poděkování našim podporovatelům z Yedoo, SSK Vítkovice, Aktiv BESIP, ČUS sportuj s námi a ZŠ Kpt. Vajdy, bez kterých by to nešlo. Jsme moc rádi, že nám zůstali věrní i po dvouleté nucené pauze.

Za Šárka Waldhauserová, Monika Francová, Toník Zálešák, Pavel Šoltys  zpracoval                                                                                                                                                                                                         Jirka Waldhauser

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.